Samtec Inc. IDSD-08-S-08.66-G-RW
Part No.:
IDSD-08-S-08.66-G-RW
Comments
IDSD-08-S-08.66-G-RW Specifications
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.722' (220.00mm, 8.66")