Samtec Inc. IDSD-08-S-09.85-G-RW
Part No.:
IDSD-08-S-09.85-G-RW
Comments
IDSD-08-S-09.85-G-RW Specifications
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.821' (250.19mm, 9.85")