Samtec Inc. IDSD-08-S-10.40
Part No.:
IDSD-08-S-10.40
Comments
IDSD-08-S-10.40 Specifications
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.867' (264.16mm, 10.40")