Samtec Inc. IDSD-08-S-10.63-G-RW
Part No.:
IDSD-08-S-10.63-G-RW
Comments
IDSD-08-S-10.63-G-RW Specifications
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.886' (270.00mm, 10.63")