Samtec Inc. IDSD-08-S-11.00-G-RW
Part No.:
IDSD-08-S-11.00-G-RW
Comments
IDSD-08-S-11.00-G-RW Specifications
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.917' (279.40mm, 11.00")