Samtec Inc. IDSD-10-D-02.31-T-G
Part No.:
IDSD-10-D-02.31-T-G
Comments
IDSD-10-D-02.31-T-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.193' (58.67mm, 2.31")