Samtec Inc. IDSD-10-D-03.75-T
Part No.:
IDSD-10-D-03.75-T
Comments
IDSD-10-D-03.75-T Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.312' (95.25mm, 3.75")