Samtec Inc. IDSD-10-D-05.25-T-G
Part No.:
IDSD-10-D-05.25-T-G
Comments
IDSD-10-D-05.25-T-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.438' (133.35mm, 5.25")