Samtec Inc. IDSD-10-S-04.313-G
Part No.:
IDSD-10-S-04.313-G
Comments
IDSD-10-S-04.313-G Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.359' (109.47mm, 4.31")