Samtec Inc. IDSD-10-S-04.72
Part No.:
IDSD-10-S-04.72
Comments
IDSD-10-S-04.72 Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.393' (120.00mm, 4.72")