Samtec Inc. IDSD-10-S-05.50-P20-G
Part No.:
IDSD-10-S-05.50-P20-G
Comments
IDSD-10-S-05.50-P20-G Specifications
Connector Type:
Socket to Cable
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.458' (139.70mm, 5.50")