Samtec Inc. IDSD-13-D-11.81-G
Part No.:
IDSD-13-D-11.81-G
Package:
Datasheet:
AetrixIDSD-13-D-11.81-G.pdf
Comments
IDSD-13-D-11.81-G Specifications
Connector Type:
Socket to Socket
Number of Positions:
26
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.984' (300.00mm, 11.81")