Amphenol Custom Cable Q-0404G0005003M
- Part No.:
- Q-0404G0005003M
- Datasheet:
Q-0404G0005003M.pdf
Q-0404G0005003M Specifications
- 2nd Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Length:
- 118.1" (3.0m) 9.8'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz