Amphenol Custom Cable Q-0D03L0005002M
- Part No.:
- Q-0D03L0005002M
- Datasheet:
Q-0D03L0005002M.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO SMB
Q-0D03L0005002M Specifications
- Style:
- BNC to SMB
- 2nd Connector:
- SMB Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 78.7" (2.0m) 6.6'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz