Amphenol Custom Cable Q-0D0710005002M
- Part No.:
- Q-0D0710005002M
- Datasheet:
Q-0D0710005002M.pdf
- Description:
- COAX CBL RP-SMA TO BNC
Q-0D0710005002M Specifications
- Style:
- RP-SMA to BNC
- 1st Connector:
- RP-SMA Jack
- Length:
- 78.7" (2.0m) 6.6'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz