Amphenol Custom Cable Q-0E05500081.5M
- Part No.:
- Q-0E05500081.5M
- Datasheet:
Q-0E05500081.5M.pdf
Q-0E05500081.5M Specifications
- Length:
- 59.1" (1.5m) 4.9'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz