Amphenol Custom Cable Q-0E0550008.75M
- Part No.:
- Q-0E0550008.75M
- Datasheet:
Q-0E0550008.75M.pdf
Q-0E0550008.75M Specifications
- Length:
- 29.53" (750.00mm)
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz