Amphenol Custom Cable Q-0I0150001002M
- Part No.:
- Q-0I0150001002M
- Datasheet:
Q-0I0150001002M.pdf
Q-0I0150001002M Specifications
- Length:
- 78.7" (2.0m) 6.6'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz