Amphenol Custom Cable Q-0I01500012.5M
- Part No.:
- Q-0I01500012.5M
- Datasheet:
Q-0I01500012.5M.pdf
Q-0I01500012.5M Specifications
- Length:
- 98.4" (2.5m) 8.2'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz