Amphenol Custom Cable Q-0J04G0005002M
- Part No.:
- Q-0J04G0005002M
- Datasheet:
Q-0J04G0005002M.pdf
Q-0J04G0005002M Specifications
- 2nd Connector:
- TNC Jack
- 2nd Contact Gender:
- Female
- Length:
- 78.7" (2.0m) 6.6'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz