Amphenol Custom Cable Q-0J04T0005001M
- Part No.:
- Q-0J04T0005001M
- Datasheet:
Q-0J04T0005001M.pdf
Q-0J04T0005001M Specifications
- 2nd Connector:
- TNC Plug, Right Angle
- Length:
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz