Amphenol Custom Cable Q-1T01J00050.5M
- Part No.:
- Q-1T01J00050.5M
- Datasheet:
Q-1T01J00050.5M.pdf
- Description:
- COAX CBL MMCX TO N-TYPE
Q-1T01J00050.5M Specifications
- Style:
- MMCX to N-Type
- 1st Connector:
- MMCX Jack
- 1st Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- Length:
- 19.69" (500.00mm)
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 6 GHz