Amphenol Custom Cable Q-1T03B00050.5M
- Part No.:
- Q-1T03B00050.5M
- Datasheet:
Q-1T03B00050.5M.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
Q-1T03B00050.5M Specifications
- Style:
- SMA to N-Type
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- Length:
- 19.69" (500.00mm)
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 11 GHz