Amphenol Custom Cable Q-1T03W00050.5M
- Part No.:
- Q-1T03W00050.5M
- Datasheet:
Q-1T03W00050.5M.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO N-TYPE
Q-1T03W00050.5M Specifications
- Style:
- SMB to N-Type
- 1st Connector:
- SMB Plug
- Length:
- 19.69" (500.00mm)
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz