Amphenol Custom Cable Q-1T04F0005003M
- Part No.:
- Q-1T04F0005003M
- Datasheet:
Q-1T04F0005003M.pdf
Q-1T04F0005003M Specifications
- 2nd Connector:
- TNC Jack
- Length:
- 118.1" (3.0m) 9.8'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 11 GHz