Amphenol Custom Cable Q-1Z0150001.75M
- Part No.:
- Q-1Z0150001.75M
- Datasheet:
Q-1Z0150001.75M.pdf
Q-1Z0150001.75M Specifications
- Length:
- 29.53" (750.00mm)
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 6 GHz