Amphenol Custom Cable Q-2002V0005001M
- Part No.:
- Q-2002V0005001M
- Datasheet:
Q-2002V0005001M.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO N-TYPE
Q-2002V0005001M Specifications
- Style:
- SMA to N-Type
- 1st Connector:
- SMA Jack
- Length:
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 11 GHz