Amphenol Custom Cable Q-2003S0005001M
- Part No.:
- Q-2003S0005001M
- Datasheet:
Q-2003S0005001M.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO N-TYPE
Q-2003S0005001M Specifications
- Style:
- SMB to N-Type
- 1st Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 4 GHz