Amphenol Custom Cable Q-2005C0005003M
- Part No.:
- Q-2005C0005003M
- Datasheet:
Q-2005C0005003M.pdf
- Description:
- COAX CBL N-TYPE TO FAKRA
Q-2005C0005003M Specifications
- Style:
- N-Type to Fakra
- 2nd Connector:
- Fakra Jack, Right Angle
- Length:
- 118.1" (3.0m) 9.8'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 3 GHz