Amphenol Custom Cable Q-2005H0005001M
- Part No.:
- Q-2005H0005001M
- Datasheet:
Q-2005H0005001M.pdf
- Description:
- COAX CBL HD-BNC TO N-TYPE
Q-2005H0005001M Specifications
- Style:
- HD-BNC to N-Type
- 1st Connector:
- HD-BNC Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- Length:
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 6 GHz