Samtec Inc. SFSD-04-30-G-07.90-DR-NDX
Part No.:
SFSD-04-30-G-07.90-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-04-30-G-07.90-DR-NDX.pdf
Comments
SFSD-04-30-G-07.90-DR-NDX Specifications
Number of Positions:
8
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.658' (200.66mm, 7.90")