Samtec Inc. SFSD-05-28-G-03.25-DL-NUS
Part No.:
SFSD-05-28-G-03.25-DL-NUS
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28-G-03.25-DL-NUS.pdf
Comments
SFSD-05-28-G-03.25-DL-NUS Specifications
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")