Samtec Inc. SFSD-05-28-G-03.64-DR-NDX
Part No.:
SFSD-05-28-G-03.64-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28-G-03.64-DR-NDX.pdf
Comments
SFSD-05-28-G-03.64-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.303' (92.46mm, 3.64")