Samtec Inc. SFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX
Part No.:
SFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX.pdf
Comments
SFSD-05-28-G-04.75-DR-NUX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.396' (120.65mm, 4.75")