Samtec Inc. SFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS
Part No.:
SFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS.pdf
Comments
SFSD-05-28-G-08.25-DR-NUS Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.687' (209.55mm, 8.25")