Samtec Inc. SFSD-05-28-G-10.00-DR-NUS
Part No.:
SFSD-05-28-G-10.00-DR-NUS
Datasheet:
AetrixSFSD-05-28-G-10.00-DR-NUS.pdf
Comments
SFSD-05-28-G-10.00-DR-NUS Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.833' (254.00mm, 10.00")