Samtec Inc. SFSD-05-30-G-03.25-DR-NDX
Part No.:
SFSD-05-30-G-03.25-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-05-30-G-03.25-DR-NDX.pdf
Comments
SFSD-05-30-G-03.25-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")