Samtec Inc. SFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS
Part No.:
SFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS
Datasheet:
AetrixSFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS.pdf
Comments
SFSD-05-30-G-06.50-DR-NUS Specifications
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.542' (165.10mm, 6.50")