Samtec Inc. SFSD-07-28-G-04.50-D-NUX
Part No.:
SFSD-07-28-G-04.50-D-NUX
Datasheet:
AetrixSFSD-07-28-G-04.50-D-NUX.pdf
Comments
SFSD-07-28-G-04.50-D-NUX Specifications
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.375' (114.30mm, 4.50")