Samtec Inc. SFSD-07-28-G-05.50-D-NDX
Part No.:
SFSD-07-28-G-05.50-D-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-07-28-G-05.50-D-NDX.pdf
Comments
SFSD-07-28-G-05.50-D-NDX Specifications
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.458' (139.70mm, 5.50")