Samtec Inc. SFSD-07-30-G-06.25-D-NDX
Part No.:
SFSD-07-30-G-06.25-D-NDX
Datasheet:
AetrixSFSD-07-30-G-06.25-D-NDX.pdf
Comments
SFSD-07-30-G-06.25-D-NDX Specifications
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.521' (158.75mm, 6.25")