Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-03.26-DR-NDX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-03.26-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-03.26-DR-NDX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-03.26-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.272' (82.80mm, 3.26")