Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-04.50-DR-NUX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-04.50-DR-NUX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-04.50-DR-NUX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-04.50-DR-NUX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.375' (114.30mm, 4.50")