Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.11-DR-NDS
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.11-DR-NDS
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.11-DR-NDS.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.11-DR-NDS Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.426' (129.79mm, 5.11")