Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.20-DR-NUX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.20-DR-NUX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.20-DR-NUX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.20-DR-NUX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.433' (132.08mm, 5.20")