Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.25-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.438' (133.35mm, 5.25")