Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.50-DR-NDX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.50-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.50-DR-NDX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.50-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.458' (139.70mm, 5.50")