Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.51-DR-NUS
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.51-DR-NUS
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.51-DR-NUS.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.51-DR-NUS Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.459' (139.95mm, 5.51")