Samtec Inc. SFSDT-05-28-G-05.75-DR-NDX
Part No.:
SFSDT-05-28-G-05.75-DR-NDX
Datasheet:
AetrixSFSDT-05-28-G-05.75-DR-NDX.pdf
Comments
SFSDT-05-28-G-05.75-DR-NDX Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.479' (146.05mm, 5.75")