Samtec Inc. SFSDT-07-28-G-03.26-D-NDS
Part No.:
SFSDT-07-28-G-03.26-D-NDS
Datasheet:
AetrixSFSDT-07-28-G-03.26-D-NDS.pdf
Comments
SFSDT-07-28-G-03.26-D-NDS Specifications
Number of Positions:
14
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.272' (82.80mm, 3.26")